N. (Niko) Stammes

Aansluitnr. 241

  • Werkgebied -
  • E-coaching Nee
  • Coaching monitor Ja
  • Uurtarief
    € 150,00 inclusief btw
  • Uurtarief zakelijk
    € 350,00 exclusief btw
Type
  • Executive coaching
  • Loopbaancoaching
  • Performance coaching
  • Personal Life coaching
Thematiek
  • Assertiviteit
  • Carriere
  • Communicatie
  • Competenties
  • Intervisie
  • Leiderschap
  • Loopbaanontwikkeling
  • Management
  • Mindset
  • Ondernemen
  • Reflecteren
  • Weerbaarheid
  • Zelfvertrouwen
  • Zingeving
Coachtalen
  • Geen talen bekend
Branche
  • Geen branches bekend
Vaksectie
  • Geen vaksecties bekend
Aanvullende certificeringen
  • Geen aanvullende certificeringen

Over deze coach

Het persoonlijke praktisch maken. Het praktische persoonlijk maken.
Aanleidingen voor persoonlijke coaching kunnen vragen zijn op het gebied van bijv. samenwerking, conflicten, leiderschap, loopbaan, stress. Ook kan coaching heel goed gezien worden als een uitgelezen instrument om uw eigen ontwikkeling te versnellen. De vraag hoeft namelijk niet te liggen in een probleem uw eigen kwaliteiten ontwikkelen, meer zicht krijgen op uzelf, in een veilige situatie uw eigen functioneren bespreken zijn prima aanleidingen. Bij coaching ontmoet u niet de dokter die vertelt wat u mankeert. U ontmoet ook niet de reisleider die de reis voor u verzorgt. De coach laat de vraagstelling bij u, vraagt door, prikt door, confronteert. Ik werk met u aan de verkenning van uw vraagstukken.
In het intakegesprek bespreken we aanleiding, het doel en uw vraag. Daarnaast bespreken we de manier van werken, het aantal en de frequentie van gesprekken.
De insteek qua gespreksonderwerp kan velerlei zijn: de omgeving, uw eigen gedrag, vaardigheden, emoties, gedachten, eigenschappen. Gedurende de gesprekken worden de vraagstukken vaak persoonlijker, krijgen meer diepgang.
Gecoacht worden is ook een vaardigheid de vaardigheid om uw eigen vragen te definiëren, uw eigen thema’s te herkennen.
Ik zie er naar uit u te ontmoeten!

Stuur een bericht naar deze coach

    Acquisitie wordt niet op prijs gesteld

    Dit contactformulier is uitdrukkelijk niet bedoeld voor acquisitie door bedrijven of organisaties met commerciële doeleinden. Indien gewenst kun je contact opnemen met mw drs. G. te Gussinklo, bestuurslid van NOBCO, via het e-mailadres info@nobco.nl.