Masterclass Lichaamsgericht werken met de Innerlijke Criticus

Masterclasss

Over deze opleiding

Herken je dat ook dat het Superego ofwel de Innerlijke Criticus (IC) van degene die je begeleidt zo sterk is dat die mentaal niet goed om te buigen is? Je kent vast wel allerlei manieren om cognitief de strijd aan te gaan met de IC of juist compassievol. En soms is dat niet voldoende.

Je leert de IC van degene die je coacht, om te vormen naar een hulpbron. Tijdens de Masterclass gaan we, na een korte theoretische start, zeer praktisch aan de slag. Je leert een methode waarbij je op een lichaamsgerichte manier met de Innerlijke Criticus van je coachée werkt. Je gaat geen strijd aan, je gaat niet tegen de IC in en vormt ook de taal van de IC niet om. Dit zijn allemaal cognitieve benaderingen, die soms prima werken, maar wat niet in de scope van deze bijscholing valt.

We maken op een compassievolle manier contact met de IC en doen dit op zo’n manier dat de IC transformeert in een hulpbron. Deze methode staat stap voor stap uitgewerkt en kun je direct inzetten in je werk. Tussendoor doen we diverse oefeningen die de IC in onszelf op een vrolijke manier uitdaagt.

Thematiek: Innerlijke Criticus

Startdata

Startdatum:

15 mei 2026

Overige startdata:

4 september 2026

  • PE-uren 6
  • Geldig 01/04/2028
  • Dagen 1

Opleider

Floor Slagter

T.a.v.: Mevr. F. Slagter Noordstraat 36 Tilburg Nederland

Inschrijven

Heb je interesse in deze opleiding?
Schrijf je dan direct in.

Direct inschrijven