Voor coaches
Vind een coach
Voor partners
Nieuws & Inspiratie
Over NOBCO
Aansluitnr. 33559
Als HR-adviseur en toegepast psycholoog, zag ik welke impact:
het niet (spontaan) kunnen krijgen van een kind het verlies van een kind het weer in verwachting zijn na verlies van een kind had op het welzijn van de medewerker, zijn of haar relaties, zijn of haar gezondheid en zijn of haar functioneren. In mijn zoektocht naar oplossingen stuitte ik op de grenzen van het arbeidsrecht, de cao’s, de inflexibiliteit van organisaties en het gebrek aan empathie.
Als ervaringsdeskundige weet ik welke impact bovenstaande gebeurtenissen hebben op:
je zijn je welzijn je relatie met je partner je relatie met je omgeving je gezondheid je functioneren.
Het gevoel van machteloosheid, het gevoel van boosheid, het onbegrip van jouw omgeving maar ook je eigen gevoel van boosheid, gevoel van machteloosheid en onbegrip naar jouw omgeving kan ertoe bijdragen dat je niet meer bent wie je was, dat je vervreemdt van je omgeving, dat je niet meer functioneert zoals je deed, dat je gezondheid verslechtert en dat je als partners uit elkaar groeit.
Het is mijn missie om mensen en hun omgeving te helpen met het betekenis geven aan deze levensgebeurtenissen en het (her)vinden van perspectief.
Daarnaast zie ik het als mijn missie om werkgevers te helpen beleid te – ontwikkelen op het gebied van: verlies van kind in de vroege zwangerschap (miskraam) verlies van (ongeboren) baby ongewenste kinderloosheid en werkgevers te coachen in het omgaan met medewerkers die in een dergelijke situatie verkeren door middel van het geven van voorlichting en training.
Je naam *
Je e-mailadres *
Telefoonnummer
Je bericht *
Dit contactformulier is uitdrukkelijk niet bedoeld voor acquisitie door bedrijven of organisaties met commerciële doeleinden. Indien gewenst kun je contact opnemen met mw drs. G. te Gussinklo, bestuurslid van NOBCO, via het e-mailadres info@nobco.nl.